MARIUSZ BŁASZCZAK W KATOWICACH

29.03.2014 r. w sali parafialnej Kościoła pw.św.Piotra i Pawła odbyło się spotkanie otwarte z Przewodniczącym Klubu Parlamentarnego PiS Posłem Mariuszem Błaszczakiem zorganizowane przez PiS Katowice. Obecnych było 160 osób. Spotkanie stanowiło element objazdu Polski przez liderów PiS.

Spotkanie prowadził Prezes Zarządu Okręgowego Poseł Grzegorz Tobiszowski. Dodatkowym a wcześniej niezapowiedzianym gościem był poseł Piotr Naimski, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Polsko-Węgierskiego przebywający na Dniu Węgierskim w Katowicach. Na spotkaniu byli obecni kandydaci do Parlamentu Europejskiego: Jadwiga Wiśniewska, Bronisław Korfanty, Barbara Dziuk i Krystyna Panek. Obecni byli członkowie komitetu honorowego poparcia Jarosława Kaczyńskiego prof.Jan Wojtyła, prof.Jerzy Warczewski i prof.Grzegorz Opala.

Na spotkaniu Przewodniczący Mariusz Błaszczak odpowiadał na pytania zebranych dotyczące bieżącej polityki PiS wobec kolejnych szkodliwych dla Polski działań rządu PO-PSL. Podkreślał prowadzenie PiS w sondażach i szansę na pierwsze zwycięstwo w ogólnopolskich wyborach. Zebrani dziękowali za uchwalony ogólnopolski program PiS z silnymi akcentami socjalnymi. Piotr Naimski wzbudził uznanie publiczności odpowiadając na pytanie jednego z widzów o to jak Radek Sikorski trafił do rządu Premiera Jana Olszewskiego w 1991 r. i czy UOP wtedy weryfikował tą kandydaturę. Spore zaniepokojenie zebranych budziła sytuacja w górnictwie zagrożonym w wyniku nieodpowiedzialnej polityki rządu.« Wracaj

Copyright © 2005-2010 Piotr Pietrasz