SPOTKANIE Z JANEM POSPIESZALSKIM

30.09.2011 r. prowadziłem spotkanie z otwarte z Janem Pospieszalskim w Miejskim Domu Kultury "Koszutka" w Katowicach. Ponad 200 sympatyków PiS i Katowickiego Klubu "Gazety Polskiej" wysłuchało interesującej opowieści o czasach najnowszych. Spotkanie było połączone z promocją książki "Czy jeszcze warto rozmawiać", filmu "Krzyż" oraz dziennika "Gazeta Polska Codziennie".

Spotkanie rozpocząłem krótkim wystąpieniem oraz prezentacją spotu wyborczego - po raz pierwszy poza Internetem. Spot obejrzało w pełnej wersji już ponad 1000 osób. Podkreśliłem, że spotkanie nie jest klasyczną kampanią wyborczą ale prezentacją treści, których w mediach publicznych nie można zobaczyć.

Jan Pospieszalski zaprezentował widowisko multimedialne będące opowieścią o wydarzeniach po katastrofie smoleńskiej - realizacji filmu "Solidarni 2010" i jego oceny przez tzw.elity, wydarzeń pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu jak i obecnej sytuacji Polski. Ilustracją były fragmenty filmów oraz odcinki cyklu o zapomnianych bohaterach pierwszej "Solidarności". Dodatkowymi elementami było kilka piosenek w wykonaniu gościa. Po spotkaniu uczestnicy wykupili wszystkie egzemplarze książki Jana Pospieszalskiego oraz sporo egzemplarzy filmu "Krzyż". Jako podsumowanie można zacytować fragment z cyklu o bohaterach "Solidarności" - możemy mieć tylko wolności ile jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Na zakończenie przypomniałem o akcji "Uczciwe wybory" prowadzonej z udziałem stowarzyszenia "Solidarni 2010". Zebrani zakończyli spotkanie owacją na stojąco.
« Wracaj

Copyright © 2005-2010 Piotr Pietrasz